11 duben 2019

Zajímavá přednáška o zemědělství.

Autor: Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 k nám do školy přijel pan Vladimír Pícha ze společnosti Zemědělství žije!

Pan Pícha měl krásnou přednášku o zemědělství, úžasně doplněnou praktickou částí, která žáky doslova pohltila. Zajímavé byly informace o problémech současného zemědělství, srovnání situace u nás a ve světě, vize budoucnosti. V jednotlivých dílničkách si děti zkoušely pojmenovat obilniny, rozdělit luštěniny, výrobky atd.