11 duben 2019

Zajímavá přednáška o zemědělství.

Autor: Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 k nám do školy přijel pan Vladimír Pícha ze společnosti Zemědělství žije!

Pan Pícha měl krásnou přednášku o zemědělství, úžasně doplněnou praktickou částí, která žáky doslova pohltila. Zajímavé byly informace o problémech současného zemědělství, srovnání situace u nás a ve světě, vize budoucnosti. V jednotlivých dílničkách si děti zkoušely pojmenovat obilniny, rozdělit luštěniny, výrobky atd.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací