11 duben 2019

Začali jsme pravidelně odebírat kváskový chleba

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

V naší školní jídelně se snažíme dětem nabízet i méně používané suroviny a potraviny. I v nabídce chleba se dá připravit něco méně tradičního, i když na vesnici asi používání žitného chleba není vyjímečné. Děti si tak pochutnávají nejen na kváskovém chlebu z farmy, ale i na dýňovém, celozrném apod. Některé naše rodiny si chléb pečou i doma. Podívejte, jak dětem chutná☺.

Krátké video z odpolední svačinky ve školičce☺

https://www.youtube.com/watch?v=m1C4U7_lsQc

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací