11 duben 2019

Začali jsme pravidelně odebírat kváskový chleba

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

V naší školní jídelně se snažíme dětem nabízet i méně používané suroviny a potraviny. I v nabídce chleba se dá připravit něco méně tradičního, i když na vesnici asi používání žitného chleba není vyjímečné. Děti si tak pochutnávají nejen na kváskovém chlebu z farmy, ale i na dýňovém, celozrném apod. Některé naše rodiny si chléb pečou i doma. Podívejte, jak dětem chutná☺.

Krátké video z odpolední svačinky ve školičce☺