27 březen 2019

Výukový program SEV DIVIZNA při Zoo Liberec

Autor: Mateřská škola "Beruška"

"Ženu, ženu ovečky", výukový program pro děti, kde se seznámí se životem ovčí rodiny.

Během programu se děti dozvědí o chovu ovcí a jejich užitku, jak se zpracovává vlna a co vše je potřeba udělat, než se z ovčího rouna stane svetr. Při práci s vlnou poznají vlastnosti tohoto příjemného materiálu.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací