20 květen 2019

Výstava Floria a květiny všech barev

Autor: Základní škola Oskol Kroměříž

Dne 7. 5. 2019 jsme se jako žáci 6. ročníků vydali na výstavu květin Floria jaro v Kroměříži v doprovodu s paní učitelkou Markétkou Vlasákovou a paní učitelkou Petrou Petříkovou. S sebou jsme si mohli vzít i peníze na zakoupení nějaké zajímavé květiny. Výběr nabízených rostlin byl opravdu velký, mohli jste si koupit např. masožravé květiny, tulipány, macešky, …

Na prodej zde nebyly pouze květiny, ale i spousta zdravých dobrot k občerstvení.

Nejhezčí na celé výstavě byl jeden z pavilonů, kde byly nazdobené květiny do různých tvarů, barev a velikostí. Vypadalo to tam jako v ráji. Byl zde také fotokoutek, který se jmenoval „ Věštírna“, kde jsme se mohli vyfotit.

Jsme velmi rádi, že nás paní učitelky na výstavu vzali, protože to pro nás byl velký zážitek a celý den jsme si moc užili.

Míša Veverková, 6.A ZŠ Oskol Kroměříž

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací