22 květen 2019

Vstávej semínko, holala!!!!!!!!

Autor: ZŠ a MŠ Malšice

Co se skrývá nejen v semínku? O tom se děti přesvědčují každý den přímo na zahradě!

Záhony jsme připravili a bylo třeba je osázet. Všeho se zhostily naše děti. Vyhloubit rýhu nebo důlek a už jen čekat. Myslíte, že to stačí? Kdepak! Naše děti na to už přišly. V období sucha bylo třeba začít pořádně zalévat a zalévat a zalévat. A pak se to stalo! Po prvním lístečku přibyly další a nebyly všechny stejné! Jaké zjištění, že hrášek není to co ředkvička a ředkvička zas není stejná jako mrkev. A po práci zasloužené "koláče" v podobě plodů naší zahrádky. Už se těšíme, až se nám začervenají i jahůdky nebo rajčata. A letos jsme zkusili na naší zahradě vysadit i ovocné keře angreštu a rybízu. Ale to musíme být trpěliví a naučit se, že všechno není hned!

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací