05 duben 2019

" Vítání jara " Vynášení Morény

Autor: Mateřská škola Pastelka

Pojďme děti, pojďme spolu, vyženeme zimu z domu.

Zavoláme na jaro, aby se už chystalo.

Zimo - tys tu dlouho byla, sněhu, mrazu nadělila.

Sněhuláci roztáli, jaro někde zahálí.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací