09 červen 2019

Víkend otevřených zahrad

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školka se se svou zahradou letos poprvé zapojí do celorepublikové kampaně na propagaci zahrad s názvem "Víkend otevřených zahrad". Návštěvníci u nás kromě komentované prohlídky mohou vyrobit bedýnkovou zahrádku ( v paletce od jahod), společně postavíme hliněnou pec a v domečku sovičky Jůly si dáme kafíčko nebo čajíček a dobré sušenky cookies☺

Budete-li mít cestu přes Nové Veselí, zastavte se za námi.Rádi Vás uvidíme☺.

https://ms.noveveseli.cz/aktuality/aktualita/274-vikend-otevrenych-zahrad

A zde již fotky z naší zahrady o víkendu otevřených zahrad

https://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/Vikend_otevrenych_zahrad_9.6.2019

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací