12 duben 2019

Velikonoční jarmark a tvořivá dílna 04/2019

Autor: Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dne 12.4.2019 jsme již druhým rokem pořádali velikonoční jarmark. Velká účast rodičů, prarodičů...atd.udělala nejenom dětem velikou radost. Letos si na trhovce s chutí zahráli i třeťáci.  S dětmy  jsme připravovali různou dekoraci, výrobky a pekli jsme beránky jak jinak než ze špaldové mouky a tvorohu. Návštěvníci mohli ochutnat i velikonoční nádivku s kopřivami, moravské bélešky a jidášky. Každý zúčastněný dostal od dětí  jako dárek jarní lítečko. V rámci jarmarku jsme měli i v jídelně připravenou tvořivou dílnu, kde si mohli návštěvníci nabarvit vajíčko udělat velikonoční zápich a nebo si jen tak relaxačně vymalovat omalovánku.  za naši školu musím říci, že se nám jarmark povedl a již budeme přemýšlet co a jak do příště vylepšit a zdokonalit.... :-) baví nás to.. :-)