23 leden 2019

Vánoční tabule v jídelně

Autor: Základní škola a Mateřská škola Staňkovice, okres Louny

Poslední den před vánočními prázdninami jsme pro naše děti a paní učitelky prostřeli slavnostně stoly ve školní jídelně a vyzdobili okna.

Když přišli nic netušící strávníci, byli mile překvapeni. Na stolech zářily svíčky, u kterých nehrozilo nebezpečí z popálení. Všichni si slavnostní prostředí užívali. Na závěr si každý odnesl náš, již tradiční, "VÁNOČNÍ ANANAS".

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací