02 prosinec 2017

Vánoční jarmark Školičky Kamarád

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Náš tradiční jarmark je doslova "přehlídkou" pochutin a ručně vyráběných výrobků. Tentokrát jsme pro jarmark využili ve větší míře plodů naší zahrady, které jsme od léta zpracovávali, ať už zaměstnanci, anebo od září i paní učitelky s dětmi. Džemy, sirupy, houby, sušené čaje, byliny, mastičky, oleje do koupele...Bylo toho mnoho. Mrkněte do naší fotogalerie☺

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací