20 prosinec 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Autor: Mateřská škola Divišov

Poslední školkový týden v tomto roce byl plný vánoční atmosféry.

Žádné vánoční svátky se neobejdou bez tradičního cukroví a proto si i děti z Myšek upekly perníčky, které si společně ozdobily. Vyzkoušeli jsme si spoustu vánočních tradic, jako například házení bačkorkou, krájení jablíček, pouštění lodiček a věštění z olova. A že máme opravdu fantazii, viděli jsme v tom každý něco jiného. 

V závěru nás čekalo rozbalování dárečků u stromečku a celou školkou  zněly nádherné vánoční koledy. Samozřejmě jsme nezapomněli poděkovat Ježíškovi a poslat mu po Hvězdulce sladkou pusu. Krásné dopoledne zakončila slavnostní tabule, u které jsme se společně sešli a oslavili náš " Štědrý den".  Byl to nádherný den plný kouzelných okamžiků a tak i vám přejeme, ať si doma společně užijete kouzelné Vánoce a budeme se na vás těšit v roce 2018.

Děti a kolektiv zaměstnanců z MŠ Divišov

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací