15 prosinec 2015

V MŠ budou zásobníky na cereálie

Autor: ZŠ a MŠ Prameny

Děti ve čtyřech odděleních naší mateřské školy dostaly krásný vánoční dárek v podobě zásobníku na cereálie, který bude k dispozici v každé třídě a děti jej využijí ke zdravým svačinkám, které budou tvořit jogurty nebo tvarohové dezerty a ony si samy budou do misek dávkovat cereálie. Věříme, že atraktivita dávkovače je nadchne a budou tuto alternativu svačin přijímat s nadšením. Vybrali jsme pohankové lupínky, které děti při ochutnávce zaujaly, protože jim připomínaly oříšky a jedny cereálie se sušenými jahodami. Po instalaci Vám nabídneme i fotografie :)