12 duben 2019

Už víme, odkud jsou sladkovodní ryby- MŠ Ořechov

Autor: Mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace

Jarní výlov rybníka viděly děti z ořechovské školky. Nechyběl ani odborný výklad od pana rybáře, který děti seznámil s druhy chovanými v našich vodách.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací