28 duben 2016

Úspěšný seminář pro kuchařky na MŠ Hudcova v Brně

Autor: MŠ Hudcova, Brno

V sobotu 2.dubna 2016 se všichni zaměstnanci školní kuchyně Mateřské školy Hudcova v Brně zúčastnili celodenního semináře k programu „Skutečně zdravá škola“.

Praktický seminář proběhl pod vedením regionální koordinátorky pro Jihomoravský kraj Andreji Hruškové a koordinátorky pro Královehradecký kraj Danieli Lamberské. Vyzkoušeli jsme si nové postupy a naučili se připravovat některé zdravé pokrmy, seminář byl přínosný.

Po dobu semináře vládla přátelská atmosféra, kuchařkám i panu kuchařovi se seminář moc líbil.

Děkujeme za pomoc oběma lektorkám a přejeme si, aby seminář pomohl zkvalitnit školní stravování v naší Mateřské škole. Aby strava všem dětem a zaměstnancům MŠ chutnala a zlepšovala jejich zdraví.

Iva Tomášková, ředitelka MŠ Hudcova Brno 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací