20 listopad 2017

Učíme se - téma ovoce a zelenina

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Ovoce a zelenina 100x jinak

V rámci projektu SZŠ a na základě ŠVP jsme s dětmi poznávaly ovoce a zeleninu. Děti ochutnávaly, kreslily, tvořily a očichávaly. Prostě poznávaly. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací