15 březen 2019

Týden s prarodiči na zahradě

Autor: RC Fazole, z.s.

Tradiční setkání při tvorbě zahrady. Zahradu jsme letos rozšířili, udělali nové ploty, získali nový kompostér. Nyní máme na zahradě hromadu nové hlíny, větve z prořezané jabloně a nápady na výběh pro slepice a nové záhonky. Co všechno se na jaře podaří?

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací