16 duben 2019

Tématické vaření rodičů s dětmi

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Pozvánka na tématické vaření rodičů s dětmi, tentokrát na téma "Bylinky v kuchyni". Zájemci se rozdělí do čtyř skupin a budou společně vařit a péct z regionálních a sezónních surovin, třeba záviny s jedlými květy, opečené brambory s bylinkovým dipem, velikonoční nádivku s kopřivami nebo salát z bulguru a bylinek.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací