14 listopad 2018

Svatomartinské slavnosti jako komunitní setkání napříč generacemi

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička se svou činností stává místem propojování komunit, setkávání generací a ukázkou spolupráce s ostatními spolky v našem městysi. Letos jsme opět zapojili ochotnický soubor, farní úřad, dobrovolné hasiče a naše rodiče. A toto setkání tak obohatilo život všech v Novém Veselí i okolí.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací