20 listopad 2017

Starší děti pomáhají mladším

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Budování pocitu odpovědnosti a zvyšování smyslu pro pomoc

V rámci projektu SZŠ jsme připravili dotazník pro rodiče. Právě v tuto chvíli dotazník vyhodnocujeme a rádi se s vámi podělíme o výsledky. Prvním krůčkem, který jsme již uskutečnili a tím splnili nápad rodičů, je vypomáhání starších dětí dětem mladším. V praxi to funguje tak, že třeťáčci - děti 5 - 7-leté pomáhají prvňáčkům - dětem 2 - 3-letým. Nosí jim oběd, připravují pití apod. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací