28 říjen 2018

Slavnostní vernisáž výstavy "V letu let" a "Krojované panenky"

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička spolupracovala spolu s městysem na přípravě vernisáže ke dvou výstavám, kterými si městys připomíná 100. let naší republiky. Nejen paní kuchařky, Evička, Káťa i Jaruška, ale i děti ze třídy Kuřátek, pomáhali chystat občerstvení. Děti upekly štrůdl a udělaly škvarkovou pomazánku, paní kuchařky ostatní dobroty. Dort podle prvorepublikového receptu upekla paní učitelka Ivča.

Podívejte se na to, jak jsme si s "rautem" na vernisáž poradili. Všem chutnalo a pro nás byly odměnou prázdné tácy a ošatky☺.