28 říjen 2018

Slavnostní vernisáž výstavy "V letu let" a "Krojované panenky"

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička spolupracovala spolu s městysem na přípravě vernisáže ke dvou výstavám, kterými si městys připomíná 100. let naší republiky. Nejen paní kuchařky, Evička, Káťa i Jaruška, ale i děti ze třídy Kuřátek, pomáhali chystat občerstvení. Děti upekly štrůdl a udělaly škvarkovou pomazánku, paní kuchařky ostatní dobroty. Dort podle prvorepublikového receptu upekla paní učitelka Ivča.

Podívejte se na to, jak jsme si s "rautem" na vernisáž poradili. Všem chutnalo a pro nás byly odměnou prázdné tácy a ošatky☺.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací