10 říjen 2017

Šípkování v přípravné třídě

Autor: Mateřská škola MiniSvět Mrač s.r.o.

Dnes se celý klubík začervenal – šípek byl totiž úplně všude! A protože je šípku všude spousta, nasbírali jsme ho při hře „Na sběrače“. Vonělo to u nás jako v čajovně – společně jsme si uvařili šípkový čaj a samozrejmě i ochutnali. Kombinovanou technikou pomocí tuše a tempery jsme vykouzlili opravdový šípkový keř. A co by to bylo za den bez pohádky? „O Šípkové růžence.“  To je jasná volba. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací