13 duben 2018

Setí na školní zahradě

Autor: Mateřská škola Karle, okres Svitavy

Počasí nám přálo, tak jsme se pustili do setí semínek na naší školní zahrádce. Společně jsme zasadili ředkvičky, hrášek a mrkev. Už se moc těšíme až nm to začne vykukovat ze země, společně se o to budeme starat a budeme se těšit až si z toho uděláme pomazánku, nebo sníme jako přílohu ke svačině.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací