08 duben 2019

S prarodiči a rodiči na zahrádce

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Pozvánka na dopoledne s prarodiči a rodiči na naší zahrádce☺. Pro všechny účastníky bude připraven ovocno-bylinkový čaj vařený v kotlíku na ohništi a sladká odměny v podobě muffin ze špaldové mouky, tvarohovo - povidlových řezů a jablečného štrůdlu. Napečou děti a štrůdl paní kuchařky.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací