03 červenec 2019

Rodinné setkání na školním pozemku ZŠ Oskol Kroměříž

Autor: Základní škola Oskol Kroměříž

Závěr školního roku byl na ZŠ Oskol plný netradičních akcí. Jednou z nich bylo i rodinné setkání rodičů, žáků a vyučujících tříd s prvky Montessori, které bylo tentokrát zaměřeno na školní pozemek. Rodiče s dětmi veselými barvami natřeli plot u školního pozemku, vyrobili komposter, zrenovovali lavice pro venkovní použití a vytvořili prostor pro výuku v parku školní družiny. Na závěrečném pikniku se členové spolku dohodli nejen na termínu dalšího podobného setkání v září, ale také na vytvoření elektronického systému péče o pozemek s dálkovým přístupem, v rámci kterého se mohou rodiče a děti zapisovat do „služeb“ zalévání našich rostlin v době školních prázdnin. Díky našim iniciativním rodičům, šikovným dětem a ochotným učitelkám se akce velmi vydařila. Mgr. Hana Ginterová, ředitelka školy

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací