06 duben 2019

Restaurant Day rodičů v MŠ Letadýlko

Autor: Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín

V naší školce proběhl první Restaurant Day, který uspořádali naši rodiče.

V sobotu 6.4. proběhl u nás ve školce Den otevřených dveří s bazárkem oblečení, bot a hraček a první Restaurant Day, který uspořádali naši rodiče. Občerstvení na Restaurant Day připravilo několik maminek našich dětí a připojily se rovněž naše paní kuchařky s nabídkou ze svých nejlepších pomazánek. To vše bez výjimky z kvalitních surovin. Podávaly se domácí dezerty včetně raw cukroví nebo fazolového brownie, jáhlová kaše, fresh džus, vafle s vynikajícími domácími zavařeninami aj.  Děti se aktivně připojily ke svým maminkám a byly jim velkými pomocníky :-) Aby to ale malí neposedové s pracovní morálkou nepřeháněli, odbíhali se proběhnout na zahradu nebo tvořit do připravených dílniček. A tak si skoro každé dítko odneslo nejen řadu hezkých zážitků, ale také vlastnoručně ozdobený perníček nebo třeba přírodní mýdlo.