06 duben 2019

Restaurant Day rodičů v MŠ Letadýlko

Autor: Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín

V naší školce proběhl první Restaurant Day, který uspořádali naši rodiče.

V sobotu 6.4. proběhl u nás ve školce Den otevřených dveří s bazárkem oblečení, bot a hraček a první Restaurant Day, který uspořádali naši rodiče. Občerstvení na Restaurant Day připravilo několik maminek našich dětí a připojily se rovněž naše paní kuchařky s nabídkou ze svých nejlepších pomazánek. To vše bez výjimky z kvalitních surovin. Podávaly se domácí dezerty včetně raw cukroví nebo fazolového brownie, jáhlová kaše, fresh džus, vafle s vynikajícími domácími zavařeninami aj.  Děti se aktivně připojily ke svým maminkám a byly jim velkými pomocníky :-) Aby to ale malí neposedové s pracovní morálkou nepřeháněli, odbíhali se proběhnout na zahradu nebo tvořit do připravených dílniček. A tak si skoro každé dítko odneslo nejen řadu hezkých zážitků, ale také vlastnoručně ozdobený perníček nebo třeba přírodní mýdlo.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací