01 duben 2019

První výsledky soutěže o NEJLEPŠÍHO STRÁVNÍKA

Autor: ZŠ a MŠ Koloděje

Hlasovací lístečky vybrány, vše spočítáno a mezi nejlepší strávníky, z každé třídy, zamířily diplomy a věcné odměny - knihy J. Foglara a pro mladší A. Lindgrenové. Děti vzaly soutěž za svou, snaží se více dojídat naservírované porce a vzájemně si hlídají, aby si hlasovací lísteček nevzal někdo, kdo vrací zbytek. Takto naplňujeme heslo MILUJI JÍDLO - NEPLÝTVÁM.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací