03 prosinec 2018

Projekt ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ POTRAVINY DO ČESKÝCH ŠKOL v ZŠ Želiv

Autor: Želiv 220

Jak nám pomohl projekt "Zdravé a bezpečné potraviny do českých škol".

Naše škola se zapojila do projektu „Zdravé a bezpečné potraviny do českých škol“, který byl realizován spolkem Skutečně zdravá škola s podporou Ministerstva zemědělství ČR.

V rámci tohoto projektu jsme se žáky uskutečnily různé akce, ze kterých je zpracována videosekvence – ke shlédnutí zde:

Nejen žáci v naší škole procházejí vzděláváním, ale také kuchařky ze školní kuchyně prošly školením a rodiče měli možnost ochutnat lákavé výsledky jejich činnosti.

Díky aktivnímu úsilí paní kuchařek a zaměstnanců školy se nám postupně krok za krokem daří zlepšovat kvalitu i vzhled jídel, vybavení kuchyně a vzdělávání žáků v enviromentálních tématech.

Děkujeme spolku Skutečně zdravá škola za metodické vedení a podporu v našem úsílí.

Za ZŠ Želiv koordinátorka projektu Lenka Holasová