11 červen 2019

Povedená farmářská ochutnávka

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Dnes jsme si v rámci farmářského vaření pochutnali na mléčných výrobcích místních farmářů, hovězím mase z nedaleké ekofarmy a samozřejmě na sezonním ovoci a zelenině od naší úžasné kamarádky Kačky. Paní učitelka Lada zajistila výborný chléb z přímo z pekárny a Bára nám všem doporučila SCUK, díky kterému máme možnost tohoto stylu vaření. Děti si pošmákly a s paní učitelkou si popovídaly o eko potravinách, bio výrobcích a zelenině. Děkujeme především paní kuchařce, která veškeré suroviny zpracovala a udělala nám skvělý oběd a svačinky.