11 červen 2019

Povedená farmářská ochutnávka

Autor: Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Dnes jsme si v rámci farmářského vaření pochutnali na mléčných výrobcích místních farmářů, hovězím mase z nedaleké ekofarmy a samozřejmě na sezonním ovoci a zelenině od naší úžasné kamarádky Kačky. Paní učitelka Lada zajistila výborný chléb z přímo z pekárny a Bára nám všem doporučila SCUK, díky kterému máme možnost tohoto stylu vaření. Děti si pošmákly a s paní učitelkou si popovídaly o eko potravinách, bio výrobcích a zelenině. Děkujeme především paní kuchařce, která veškeré suroviny zpracovala a udělala nám skvělý oběd a svačinky.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací