12 červen 2019

Pokračujeme ve sklizni zeleniny

Autor: Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice

Naše kedlubny za to opravdu stojí.

Paní kuchařky ze ZŠ Ludgeřovice postupně sklízí zeleninu vypěstovanou na naší školní zahradě. Kedlubny dvou barev nám připravily do chladícího pultu k ochutnání. Nejen výborně chutnaly, ale i křupavost a čerstvost naše děti ocenily.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací