26 březen 2019

Pohoštění ve stacionáři U Antonína v Liberci

Autor: Mateřská škola "Beruška"

Naše předškolní děti z oddělení Koťátek obdarovaly babičky a dědečky upečenými mrkvičkami z listového těsta, které byly plněné vajíčkovou pomazánkou.

Mrkvičky jsme na závěr ozdobili kouskem kopru, abychom vytvořili zdání mrkvové natě. Pohodová atmosféra dolněná společným zpěvem okouzlila všechny zúčastněné. I nadále budeme rádi se stacionářem spolupracovat při dalších domluvených aktivitách.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací