06 prosinec 2017

Pečení perníčků ze špaldové mouky

Autor: Mateřská škola MOZAIKA, odloučené pracoviště MŠ STUDÁNKA

V naší školce se snažíme o zdravý životní styl a tak jsme si upekli perníčky ze špaldové mouky a s ovocným cukrem. Ve třídě jsme si udělali vánoční atmosféru, pustili koledy a dali se do práce. Děti práce s těstem těšila a zítra si na perníčkách pochutnáme. :) 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací