13 květen 2019

Pečení ovesných sušenek

Autor: ZŠ a MŠ Malšice

Pečení zdravých sušenek děti baví :-)

Při pracovních činnostech jsme  využili našich kuchyněk a pekli veganské sušenky podle známé blogerky Elly Woodward z Anglie. Její příběh děti opravdu zaujal a velice ocenily, že sušenky jsou připravovány pouze z přírodních surovin a nejsou zbytečně doslazované cukrem. Pečení je velice bavilo a navíc si skvěle pochutnaly.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací