19 listopad 2015

Otestovali jsme mixér Froothie

Autor: Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Děvčata ze Zdravé devítky ze ZŠ Ing.M.Plesingera v Neratovicích vyzkoušela darovaný mixér. Přečtěte si jaké první smoothie nápoje připravila.

Na konferenci Skutečně zdravé školy v Praze dostala naše žákovská skupina Zdravá devítka ze Základní školy Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice mixér značky Froothie jako dar za propagaci zdravého životního stylu na naší škole.

Neváhali jsme a k příležitosti třídních schůzek, na které navazovala ochutnávka jídel ze školní jídelny, jsme se rozhodli jej vyzkoušet. Práce nám šla rychle od ruky a tak se nám zakrátko podařilo připravit hned tři druhy ovocných smoothies drinků, které jsme pak nabízely k ochutnání rodičům.

Vyzkoušet hruško-pomerančové smoothie s trochou zázvoru nebyla špatná volba, neboť lidem velmi zachutnalo. Dále jsme namíchali smoothie s ananasem a pomelem a jako poslední kiwi s banánem a oříškovým mlékem. S mixérem se nám pracovalo úžasně a jeho jednoduché ovládání a rychlost přípravy nás mile překvapila.

Po dokončení všech nápojů nás čekalo to nejdůležitější, připravené produkty nabídnout lidem. Všechny druhy bez výjimky moc chutnaly.

Akce se vydařila a doufáme, že nezůstane pouze u jedné zkušenosti. A nápoje z tohoto mixéru nám budou dělat radost i nadále. Firmě Froothie ještě jednou mockrát děkujeme za krásný a užitečný dárek.

Josefína Vrbová

za tým Zdravá devítka