14 listopad 2017

Oslava narozenin kamarádů ve zdravém duchu

Autor: Mateřská škola MOZAIKA, odloučené pracoviště MŠ STUDÁNKA

V naší MŠ Studánka v Antonínově Dole jsme si "zakázali" sladké bonbóny či lízatka.... Rodičům jsme naši vizi sdělili na začátku školního roku v rámci informativní schůzky a musíme říci, že si vzali doporučení k srdci a nosí velmi zajímavé inspirativní dobroty ve zdravém stylu... Děti si rychle zvykly a na sladkosti si vůbec nevzpomenou.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací