19 červen 2017

Odšťavňujeme ovoce a zeleninu

Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Rozhodli jsme se rozšířit dětem nabídku o čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

S přispěním rodičů jsme zakoupili odšťavňovač značky Kuvings.

Paní kuchařky dětem ukázaly v jednotlivých třídách, jak se jejich oblíbená šťáva připravuje. Předem nachystanou zeleninu a ovoce společně s dětmi zpracovali. I největší skeptik si na šťávičce rád pochutnal. Jednou týdně paní kuchařky dětem připraví šťávu z různých druhů ovoce, zeleniny a bylinek.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací