01 červenec 2019

Odpoledne na školní zahradě s klaunem Bumbácem

Autor: Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, příspěvková organizace, 511 01 Turnov

"Na místo nosu bambuli, do bot by dva se obuli, vznešená chůze krok sun krok..."

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 proběhlo u nás ve školce velmi milé odpoledne s rodiči na školní zahradě. Naší školku navštívil klaun Bumbác, který děti a rodiče provedl celým odpoledním programem. Soutěžilo se na stanovištích, předávaly se šerpy, diplomy, zpívaly se veselé písničky a celkově vše probíhalo ve velmi milé atmosféře. Paní kuchařka připravila zdravé občerstvení a rodiče také přinesli něco „dobrého na zub“ pro všechny zúčastněné. Nezapomnělo se ani na školní zelinářskou zahrádku a rodiče ochotně přiložili ruce k dílu. Loučení se školkou proběhlo ve veselém duchu, a teď se již všichni můžeme těšit na prázdniny.