09 říjen 2018

Od pohádky do zahrádky

Autor: MATEŘINKA Dětská skupina, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

Máme rádi ovoce, zeleninu rádi jíme - doktora se nebojíme.

S pohádkami a písničkami už víme, jak to je a proto bylo pro nás snadné se s prací na zahrádce vypořádat - O veliké řepě,  Halí belí - kdo vzal zelí, Měla babka čtyři jabka.. Foukej, foukej větříčku.... ano, ano, už to víme, jak je pro nás důležité ovoce a zelenina. Protože my máme rádi ovoce, zeleninu rádi jíme - doktora se nebojíme. A proto jsme už začali s úklidem zahrádky a přípravou na zimu, abychom na jaře mohli začít sít a sázet, protože - kdo seje a sází - na podzim sklízí. 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací