19 květen 2018

Než pampelišky odkvetou

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Už si vrabci koupou bříško, už se káča točí, kde jsi byla, pampeliško, od čeho máš oči? Od slunce, od zlata! Jak jsem se tam zahleděla, hned jsem byla zlatá celá jako housata☺

Pampelišky tentokrát začaly kvést velmi brzy, na Vysočině nepamatujeme tak brzký nástup pampelišek, a tak jsme nelenili, a natrhali jsme pampelišky nejen na med, ale i na šťávu. A schováme to na jarmark na zimu. To se pak budeme mít...

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací