31 květen 2019

Návštěva včelína - poznáváme život včel

Autor: Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org

V rámci programu SZŠ jsme v MŠ Malínek realizovali s předškoláky projektové dny „Život včel“. Navštívili jsme pana včelaře. Zaměřili jsme se na život a přínos včeliček pro přírodu a člověka. Povídali jsme si o tom, jak včela žije, kdo s ní žije v úlu, jak vyrábí med. Na závěr děti ochutnaly med. Také jsme následně v MŠ vařili med z pampelišek a porovnávali „ Med včelí a pampeliškový“. Na základě návštěvy včelína jsme si do MŠ objednali „ Čmelákovník“ – domeček pro čmeláky a nektarové krmítko pro včelky a čmeláky.

Návštěva včelína - poznáváme život včel

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací