11 únor 2019

Návštěva školní jídelny

Autor: Základní škola Slovan Kroměříž

Žáci 4. B ZŠ Slovan navštívili školní kuchyni

Třída 4. B ZŠ Slovan Kroměříž navštívila v rámci výuky o zdravé výživě školní kuchyni, kde paní kuchařky právě připravovaly pro celou školu vepřovou kýtu na žampionech a pizzu se sýrem. Paní vedoucí školní jídelny provedla žáky místy, kam běžně strávníci nemohou a hlavní kuchařka je zasvětila do tajů školní kuchyně. V bílých čepicích si žáci se zájmem prohlédli, jak kyne velké množství těsta na pizzu a jak se připravuje maso k obědu. Malá exkurze byla zpestřením toho, co nevidíme, když si v poledne jdeme pro oběd.                                                    My, žáci 4. B bychom tímto rádi poděkovali za možnost vidět něco nového.

Také bychom chtěli popřát všem našim spolužákům, ať nám všem každý den chutná. Paní kuchařky se o to snaží.