13 červen 2018

Naše zdravé nástěnky

Autor: Duběnka

Nástěnky pro rodiče

Během celého školního roku nám paní kuchařky dělaly krásné nástěnky. Mohli jsme se zde dozvědět spoustu informací o netradičních zdravých potravinách, ze kterých máme často dobroty ke svačinkám či k obědu. Doma jsme mohli zkusit zajímavé recepty. Pro děti byly připravené hádanky. Několikrát se objevily i pozvánky na semináře týkající se zdarvé stravy. U nástěnek se často zastavovali nejen rodiče, ale i prarodiče, starší sourozenci dětí i paní učitelky. Moc  děkujeme všem kuchařkám které se na nástěnkách podílely a těšíme se na další recepty a hlavně dobroty :-)

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací