01 prosinec 2018

Naše výpěstky na vánočním jarmarku

Autor: Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Tento rok jsme se rozhodli, že na vánočním jarmarku v naší obci nabídneme výpěstky z naší zahrady. Všechno, co jsme vypěstovali, jsme během května, června a září nasušili a nyní jsme chystali a balili konkrétní výrobky.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací