20 listopad 2017

Naše děti trávily týden na akci EKO HRÁDEK

Autor: ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

Prožili jsme úžasný týden na Hrádku v Beskydech.

Prožili jsme úžasný listopadový týden v Beskydech. Naše děti pracovaly ve skupinách a  vyráběly svíčky, lučinu, sirupy, máslo, andílky, hrací kostky, krouhaly a šlapaly zelí a pracovaly....sbíraly  dřevo a šišky v lese.....Vyrazili jsme na Filipku a Loučku.Jedno dopoledne děti pracovaly na farmě Pod Filipkou, kde se setkaly s ovcemi, krávami, vozily seno, balily sýry apod. Manželé Rychtárkovi se nám věnovali celý týden. Na Hrádku vybudovali Alej dobra, kde se vysazují staré odrůdy jabloní. Jsou úžasný tým a dětem se program moc líbíl.