20 listopad 2017

Naše děti trávily týden na akci EKO HRÁDEK

Autor: ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

Prožili jsme úžasný týden na Hrádku v Beskydech.

Prožili jsme úžasný listopadový týden v Beskydech. Naše děti pracovaly ve skupinách a  vyráběly svíčky, lučinu, sirupy, máslo, andílky, hrací kostky, krouhaly a šlapaly zelí a pracovaly....sbíraly  dřevo a šišky v lese.....Vyrazili jsme na Filipku a Loučku.Jedno dopoledne děti pracovaly na farmě Pod Filipkou, kde se setkaly s ovcemi, krávami, vozily seno, balily sýry apod. Manželé Rychtárkovi se nám věnovali celý týden. Na Hrádku vybudovali Alej dobra, kde se vysazují staré odrůdy jabloní. Jsou úžasný tým a dětem se program moc líbíl.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací