21 listopad 2017

Náš každoroční Adventní jarmark

Autor: Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

Přijměte srdečné pozvání na tradiční Adventní jarmark naší školy, který se letos koná v sobotu 2. prosince!

Kromě již na letáčku zmíněného vyrábění adventních věnců či malých dárečků, bude připraven kulturní program a všichni účastníci budou moci ochutnat slané i sladké dobroty, které již také tradičně, připravují rodiče naší školy.

Zároveň budou mít všichni možnost poznat, ochutnat a koupit si výrobky našich dodavatelů do školní jídelny - kvasové pečivo z Naší DOBRÉ pekárny a také mléčné výrobky z Minimlékárny Juliana z Tuněchod. Oba tito dodavatelé již slavili velký úspěch, jak mezi dětmi, tak mezi rodiči, na našem farmářském trhu na začátku října.