21 listopad 2017

Náš každoroční Adventní jarmark

Autor: Základní škola Waldorfská Pardubice, Gorkého 867

Přijměte srdečné pozvání na tradiční Adventní jarmark naší školy, který se letos koná v sobotu 2. prosince!

Kromě již na letáčku zmíněného vyrábění adventních věnců či malých dárečků, bude připraven kulturní program a všichni účastníci budou moci ochutnat slané i sladké dobroty, které již také tradičně, připravují rodiče naší školy.

Zároveň budou mít všichni možnost poznat, ochutnat a koupit si výrobky našich dodavatelů do školní jídelny - kvasové pečivo z Naší DOBRÉ pekárny a také mléčné výrobky z Minimlékárny Juliana z Tuněchod. Oba tito dodavatelé již slavili velký úspěch, jak mezi dětmi, tak mezi rodiči, na našem farmářském trhu na začátku října.
Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací