17 prosinec 2015

Na Pramenech se peklo cukroví

Autor: ZŠ a MŠ Prameny

Je předvánoční čas a ten je samozřejmě spojený s pečením cukroví. U nás na škole je moderně vybavená cvičná kuchyně, takže děti mají možnost si sami zrusit upéct cukroví....Použili jsme recepty Zdeničky Kollárikové z její knihy Moje bio pochoutky a vyzkoušeli sladěnky a ovesné sušenky. Děti si upekly také oblíbené vanilkové rohlíčky a linecké, kde využili špaldovu mouku a sladili častečně medem. Mezi našimi čtvrťáky je i autistický chlapec. Bylo skvělé vidět, jak se do činností zapojil a to, co děti vykrojily, nosil na plech a všichni společně se těšili na vůni, která se rozvinula po celé škole. Konečný výsledek jsme ochutnali a byl skvělý....

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací