16 leden 2019

Místo bonbonků zdravá alternativa

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

I oslava narozenin ve školce může probíhat zdravě formou ovocných špízů. Je skvělé, když nás rodiče podporují v našich zdravých aktivitách.

I oslava narozenin ve školce může probíhat zdravě. O tom jsme se přesvědčili, když maminka jednoho chlapce připravila pro děti občerstvení, které bylo nejen pastvou pro oči, ale zároveň splňovalo to, že jsme Skutečně zdravou školkou.

Děti popřály svému kamarádovi a pak si pochutnaly na ovocných špízech tvořených různými druhy ovoce. Nesměl chybět ani dort, který byl vyroben z hrušky a svíčky. Máme radost z toho, že nás rodiče podporují v našich zdravých aktivitách.


 

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací