29 listopad 2018

Mastička na rýmičku

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Na náš vánoční jarmark připravujeme nejen pochutiny z naší zahrádky, ale i další vánoční domácí výrobky. Vyráběli jsme s dětmi nejen měsíčkovou a levandulovou mast, ale i mastičku na nosánek proti rýmě. A jak na to? Čtěte dále☺...

Nejdříve jsme v horké lázni roztopili bambucké máslo, do něj pak děti natrhaly kousíčky medových plátů, nakonec zakáply mentolovou esenci a pak už paní učitelky nalévaly mastičku do nachystaných kelímků. Děti jsme řádně poučili o možných rizicích a ty se se vším vypořádaly dobře. Důležité je dát dětem příležitost zapojit se. Na kelímky jsme pak nalepili samoleku a dali je do organzového pytlíčku. Tak, a dáreček je připravený ke koupi☺.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací