15 únor 2019

Masopustní průvod v kuchyni

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Masopustní průvod chodí dům od domu a přeje vše dobré, také zpívá a hraje na přání, a samozřejmě žertuje, laškuje, dovádí, zkrátka, v průvodu si všichni užívají legrace. Náš průvod prošel celou školkou a zavítal i do kuchyně, kde nabídl paní kuchařkám domácí chléb se škvarkovou pomazánkou a právě upečené koblihy.

Návštěvu masopustního průvodu v kuchyni shlédněte zde:

https://www.youtube.com/watch?v=1ZlEL6WO4N8

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací