21 duben 2017

Malí zahradníci v Mateřské škole Podlesí

Autor: Mateřská škola Podlesí

Malí zahradníci v Mateřské škole Podlesí se představují.

Největší radostí v našem životě jsou bezesporu děti. Každý, kdo s dětmi pracuje,ví, že prožitkové činnosti, pracovní činnosti a široká nabídka aktivit jsou pro naše mrňousky to nejlepší. Nejen pro to, že je MŠ Podlesí zapojena v projektu „Skutečně zdravá školka“ se z našich dětí staly malí zahradníci a celý den pilně připravovaly sazeničky okrasných dýní, které každý rok na podzim využíváme na naše „Školkové dýňování“, ale především si připravily na stolečky v jídelně květníky s bylinkou ŘEŘICHOU. Řeřichou si děti zdobí svoje školkové svačinky, které jim pomáhají připravit naše milé a šikovné kuchařinky. V šatně školky pak slyšíme: „Mamííí, dneska
sem papal řeřichu a ta je móóóóc zdravá“.

A jak sazeničky dýní sázíme na naše záhonky, o tom Vám napíšeme příště.

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací