08 prosinec 2018

Malé ohlédnutí za jarmarkem a adventním zpíváním

Autor: Školička Kamarád Nové Veselí

Tak máme po jarmarku. Ufff...bylo to náročné, ale máme z toho dobrý pocit. Pomohli nejen velcí, ale i ti malí. Nejen mladí, ale i ti starší. Zkrátka, opět úžasná komunitní akce s podporou a propagací domácího vaření, zavařování, sušení, ale i rukodělné tvorby. Podívejte se na fotky. Děkujeme všem☺

Zpět na aktuality

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací